למה בידה לשירותים עדיף על נייר טואלט

למה בידה לשירותים עדיף על נייר טואלט

תארו לעצמכם שציפור מחרבנת לכם על היד.
מה יהיה הצעד הבא שלכם?

א. לקחת נייר טואלט, לנגב את זה ולהמשיך ביום שלכם.

ב. לרוץ לשירותים הקרובים, לשטוף ידיים באופן יסודי, וכנראה לעשות סבב שני כדי לוודא הריגה.
אנחנו דיי בטוחים ש-100% מכם היו הולכים עם אפשרות ב' (תכלס, מקווים ש-100%).
אבל אחרי קקי, רוב הישראלים בוחרים באפשרות א'. הם מפילים גושי ענק, מנגבים עם נייר טואלט יבש וממשיכים ביום שלהם כאילו לא קרה כלום.

האמת היא שרק לנגב את התחת שלך משאיר אותך להתבשל בח*א של עצמך, תרתי משמע. נשארים סימנים חומים שאתם יושבים עליהם בגלל שלא השתמשת בבידה לאסלה, וזה לא רק מהווה איום על התחתונים שלך אלא גם על הבריאות שלך.

בידה משנה את כל זה. הוא עובד על השפרצת זרם ממוקד של מים מתוקים לעבר התחת שלך. משאיר את התחת שלך כל כך נקי, שאפשר לאכול ממנו (אבל אנחנו לא היינו ממליצים..)

אבל זה לא נגמר רק בזה... המשיכו לקרוא כדי ללמוד על שש הסיבות שבידה לוקחת נייר טואלט בהליכה (או בהשפרצה..)

מים מתוקים מנצחים נייר טואלט יבש

תחשבו על זה. אחרי שהזעתם בחדר כושר לדוגמה, האם האינסטינקט הראשון שלכם הוא לתפוס מגבת, לנגב את עצמכם ולהמשיך עם היום? לא. אתה הולכים להתקלח.

מים גורמים לנו להרגיש נקיים ומתחדשים. אותו דבר לגבי שימוש בבידה לשירותים, ששוטף עם מים מתוקים את התחת שלך, ומותיר אתכם בהרגשה נקייה ומרעננת.

יש סיבה שהרבה ישראלים אוהבים את השילוב הקלאסי של קקי, מקלחת וגילוח. זה נותן תחושה שניגוב לבדו פשוט לא יכול לתת.

גבר.. תנקה את זה! בחייאת..

בואו נהיה כנים, אם אתה גבר, סביר להניח שמה שהולך לך שם נראה כמו דשא רטוב עם בוץ מעליו. לנגב את התחת שלך זה כמו לנקות שוקולד שנשפך על השטיח. משאיר את הכל שם מלוכלך, והזוג בוקסר האהוב עלייך נראה כמו זירת קרב.

הבידה נותן לך הרגשה נקייה, טהורה, שוטף את כל שאריות הקקי ומשאיר את התחת שלך נקי כמו ומצוחצח.

נהדר לנשים

הבידה לא רק שומר על התחת שלך נקי, אלא שהוא גם נהדר לניקוי החלק הקדמי שלך. מחקרים הראו כי בידה לאסלה יעילים ביותר בהפחתת הסיכויים שלך לדלקת בדרכי השתן וזיהומים נרתיקיים אחרים.

הבידה של ספלאשי אפילו מציע שטיפה מקדימה במיוחד עבור נשים!

תורם לאיכות סביבה

נייר טואלט לוקח 680 גר׳ של עץ ו-37 ליטר מים כדי לייצר, למרות שזה אולי לא נראה הרבה כשחושבים שהישראלי הממוצע משתמש ב-141 גלילים בשנה.. תחשבו כמה כריתת עצים זה מונע. זה מתחיל להצטבר, ומהר!

מצד שני, הבידה משתמש רק בשמינית ליטר מים לכל שימוש ויכול להפחית את השימוש בנייר טואלט ביותר מ80%! כל זאת תוך כדי שהוא משאיר אתכם נקיים ורעננים.

זו השקעה שמחזירה את עצמה

שימוש בבידה יכול לחסוך לך בסביבות 400 ש״ח לשנה בחישוב גס של ההוצאה הממוצעת על נייר טואלט, כלומר הבידה מחזיר את העלות של עצמו תוך שמונה חודשים בלבד. אולי 400 שקל זה לא משהו מטורף, לאורך השנים זה מסתכם באלפי שקלים! וזה רק אחד מיתרונות הצד המדהימים של שימוש בבידה.

אין יותר שירותים סתומים

לכולנו היו אותם. פעולות ניגוב שלא נגמרות. ברגע שסוף סוף התנקנו, אנחנו שוטפים רק כדי להבין שזה לא הולך לרדת באסלה.
ועכשיו נותרו עם שתי אפשרויות, לשחרר את הסתימה בעצמנו או לקרוא לאינסטלטור. זה יכול להיות יקר או פשוט מבאס.

אפשר להימנע מכל זה עם בידה לשירותים. אחרי שטיפה מהירה, אתם נשארים נקיים והאסלה שלכם מצליחה לעכל, כי אין לה הר של נייר טואלט שחוסם אותה.

משאיר אותכם נקיים יותר בכל פעם, בלי יוצא מן הכלל

כשזה מגיע ליתרונות של בידה על נייר טואלט, אנחנו יכולים להמשיך לדבר על זה כל היום. הוא עושה עבודה טובה יותר בניקוי, חוסך לכם כסף בארנק, מונע כריתת עצים מיותרת, ותורם לאיכות הסביבה.

השאלה האחרונה היא... למה אין לך אחד בעצמך?

אנחנו דואגים לתחת שלך! הבידה של Splashi הוא בידה במחיר סביר, קל להתקנה, הנצמד ישירות לאסלה שלך.

חזור למאמרים