ספלאשי לגיל הזהב

אתם משתדלים להקפיד להזיז את הגוף. להקפיד על תזונה. לקחת דברים בקלות. ההיגיינה חשובה כמו התזונה או הפעילות הגופנית. אנחנו כאן בשביל להקל עליכם. 

 

גיל הזהב זו תקופה בה ההסתגלות היא מנטלית. מרכז הכובד בחיים עובר. מקריירה ועיסוק יום יומי בפעילות קבועה - לחיים של פנאי, תחביבים ומנוחה.

כמובן שלכל גיל קשיים משלו. כשזה נוגע לבני גיל הזהב, המובנים הפיזי והבריאותי תופסים מקום גדול יותר. הצרכים ייחודיים ומשתנים. הם צריכים להתאים לכך את אורח החיים שלהם.

 

כאן נכנס ספלאשי. ספלאשי הוא בידה המתחבר לכל אסלה סטנדרטית. תוסף קליל לאסלה בשילוב מיתוג נועז. הוא מאפשר לכם לשמור על ההיגיינה שלכם. לחסוך התכופפות ומאמץ מיותרים, באופן פשוט וידידותי. והכל בסיבוב מתג במבוק אחד.

ספלאשי נותן מענה מושלם. תחושה של זוג תחתונים חדשים אחרי מקלחת בסוף כל שימוש. זו מתנה מדהימה להעניק במיוחד לאוכלוסיית הגיל השלישי. אתם עלולים להתקשות להיכנס למקלחת או לבצע פעילות ניגוב.

בעלי מעי רגיז או בריחת שתן נאלצים לגשת לשירותים יותר. ספלאשי עוזר לכם לשמור על ההיגיינה בשיא 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מעבר לנוחות, השימוש בבידה מונע התפתחויות של מחלות חיידקיות. כמו כן תופעות כמו טחורים, פיסורה וחתכים באזור פי הטבעת. אלו עשויים להחריף משימוש בנייר טואלט.

 

יותר חשוב מכך. הוא מאפשר לבני הגיל השלישי לשמור על העצמאות שלהם. הם כבר לא תלויים באדם נוסף לאחר מס׳ 2. זו פרטיות וכבוד עצמי באזור הפרטי ביותר - השירותים.

אין דבר כזה ׳מאוחר מדי׳. לדברים הטובים קל להתרגל, וכך גם לספלאשי. הוא הופך את חווית השירותים שלך לנעימה. נקייה, פשוטה ובריאה יותר.

למה אנחנו בכלל עושים את זה?
קראו על הסיפור שלנו כאן.